Merhaba PUBG Esports taraftarları!  

Taht için bölgelerde en büyük gürültünün koptuğu Global PUBG Esports turnuvası PUBG CONTINENTAL SERIES 4 (PCS4) başlamak üzere!

PCS4 turu, 10-27 Haziran arasında aşağıdaki ülkeleri içeren dört bölgede gerçekleştirilecek: 

  • Asya – Çin, Tayvan, Japonya ve Kore
  • Asya Pasifik (APAC) – Endonezya, Malezya, Okyanusya, Filipinler, Singapur, Tayland ve Vietnam
  • Avrupa – Avrupa Batı, Avrupa Doğu, Orta Doğu ve Afrika
  • Kuzey-Güney Amerika – Kuzey Amerika ve Latin Amerika

Tüm bölgesel turnuvaların toplam ödül havuzu 1,000,000$ ve her bölge turnuvasının 250,000$ ödül havuzu bulunuyor. Buna ek olarak, PUBG PCS4 eşya satışlarından elde edilen net gelirin %30’u doğrudan ödül havuzuna eklenecek. .

PCS4 Ödül Havuzunun Kapsadıkları:

  • Her bölge için 250,000$ ödül havuzu
  • PCS4 eşya satışının net %30 geliri doğrudan mücadele eden takımlara gidecek

Şimdi dört bölgeden PCS4 Finalistlerine ve programlara göz atalım!

PUBG CONTINENTAL SERIES 4 ASYA

PCS4 ASYA TAKVİMİ

1. HAFTA: 12-13 Haziran 19:00 KST
2. HAFTA: 19-20 Haziran 19:00 KST
3. HAFTA: 26-27 Haziran 19:00 KST

PCS4 ASYA Katılan Takımlar

  • Çin: Four Angry Man, Multi Circle Gaming, Newhappy, Infantry, Petrichor Road, Tianba
  • Tayvan: Global Esports Xsset, K7 Esports
  • Japonya: Detonation Gaming White, Sunsister
  • Kore: Afreeca Freecs, Gen.G, Griffin, OGN Entus, OP.GG Sports, VRLU Ghibli

PUBG CONTINENTAL SERIES 4 AMERİKA

PCS4 AMERİKA TAKVİM

1. HAFTA: 10-11 Haziran 16:00 PT
2. HAFTA: 17-18 Haziran 16:00 PT
3. HAFTA: 24-25 Haziran 16:00 PT

PCS4 AMERİKA Katılan Takımlar

  • Kuzey Amerika
    • TSM, Dignitas, Oath, Soniqs, Spacestation Gaming, Wildcard Gaming, Dodge, eUnited, Guadalajara Gascans, Team Veritas
  • Latin Amerika
    • Latin Dominus, Troglogitas, Enrage Esports, 22 Esports, A CRECHE, 303 Esports

PUBG CONTINENTAL SERIES 4 APAC

PCS4 APAC Takvim

1. HAFTA: 10-11 Haziran 18:00 ICT
2. HAFTA: 17-18 Haziran 18:00 ICT
3. HAFTA: 24-25 Haziran 18:00 ICT

PCS4 APAC Participating Teams

  • Endonezya: Victim Rise, Eagle365 Esports
  • Okyanusya: Fury, Team Bliss
  • Filipinler: ArkAngel Predator, The Colony PH
  • Tayland: Buriram United Esports, Daytrade Gaming, Magic Esports, Sharper Esports, Attack All Around
  • Vietnam: The Expendables, X-Stadium Thu Duc, BN United, GameHome Ha Dong, Team No1

PUBG CONTINENTAL SERIES 4 AVRUPA

PCS4 AVRUPA TAKVİM

1. HAFTA: 12-13 Haziran 19:00 TRT
2. HAFTA: 19-20 Haziran 19:00 TRT
3. HAFTA: 26-27 Haziran 19:00 TRT

PCS4 AVRUPA Katılan Takımlar

  • BigBossLayf, SuperMassive Blaze, ROAD TO GLORY, EXhalatioN, Mutiny, AfterAlt, FIVE, SKADE, Redline, Digital Athletics, ENCE, FaZe Clan, Natus Vincere, Team Liquid, Virtus.pro, HEROIC
Makaleyi Yorumla
Makaleyi Ara